Засідання міського дискусійного клубу серед старшокласників «Діалог»

29.11.2018 року на базі Криворізької Центрально-Міської гімназії було проведено чергове засідання міського дискусійного клубу серед старшокласників «Діалог». Другий рік поспіль у склад журі було запрошено викладачів Донецького національного університету економіки та торгівлі імені Михайла Туган-Барановського. У якості фахового журі прийняв участь і викладач кафедри економіки, асистент Москаленко К.С.

Темою цьогорічного засідання були «Міждержавні відносини на сучасному етапі», в межах чотирьох секцій: секція історії, секція правознавства, секція соціально-економічної політики та секція євроінтеграції.

Під час виступів, учасники жваво обговорювали питання соціально-економічного аспекту євроінтеграції країни та законодавчі перешкоди на шляху до вступу в ЄС.

Всі учасники показали достатньо високий рівень обізнаності в представленій тематиці та показали свою чітку громадянську позицію не дивлячись на свій достатньо юний вік.