Конкурс проектних рішень «Методи зниження вартості продукції на підприємствах м., Кривий Ріг»

29.03.2019 на базі Гірничо-електромеханічного коледжу ДВНЗ «Криворізького національного університету» було проведено конкурс проектних рішень «Методи зниження вартості продукції на підприємствах м., Кривий Ріг», в якому взяв участь асистент кафедри економіки та міжнародно-економічних відносин Донецького національного університету економіки та торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, асистент Москаленко К.С. в якості фахового журі.

В конкурсі взяли участь студенти: Гірничо-електромеханічного коледжу ДВНЗ «КНУ», Індустріального коледжу ДВНЗ «КНУ», Автотранспортного коледжу ДВНЗ «КНУ» та Криворізького державного комерційно-економічного технікуму, які і посіли І місце з роботою на тему «Етапи планування зниження собівартості оздоблювальних композицій  солодких страв кондитерських виробів інноваційного асортименту продукції».