кандидат економічних наук, доцент
Бочарова Юлія Геннадіївна

завідувач кафедри економіки

 

Історія кафедри

Кафедра економіки веде свій літопис з моменту створення закладу вищої освіти і пройшла шлях формування і розвитку разом з Університетом. У різні роки вона іменувалася як кафедра політичної економії, політичної економії і теорії ринку, економічної теорії. Активна співпраця з англійськими, ірландськими, фінськими, французькими партнерами за проектами Програми TEMPUS/TACIS в період 1996-2001 рр. (спільний європейським проект «Навчальний план з прикладної соціальної політики» № T-jep-10832-99), нові вимоги та реалії розвитку як вищої освіти в цілому, так і Університету визначили нові перспективи розвитку кафедри. З 2017 року кафедра є випусковою та забезпечує підготовку фахівців за спеціальністю «Економіка».

З квітня 2019 кафедра "Економіки" змінила назву на "Кафедра економіки та міжнародних економічних відносин", за рахунок поєдання спеціальностей "Економіка" та "Міжнародні економічні відносини". 

Кафедра економіки та міжнародних економічних відносин забезпечує підготовку студентів за напрямами підготовки та спеціальностями:

6.030503 «Міжнародна економіка» (ступінь «Бакалавр»);

292 «Міжнародні економічні відносини» (ступінь «Бакалавр», «Магістр»);

051 "Економіка" (ступінь «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії»);

Наразі кафедру очолює д.е.н., доцент Бочарова Юлія Геннадіївна.

© 2018 ДонНУЕТ Україна. Всі права захищено