Яковенко Юрій Вячеславович - асистент кафедри

0000-0003-1653-0834

Яковенко Юрій

Освіта

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського 2019 р., спеціальність “ Облік і оподаткування ”, кваліфікація «Магістр з обліку і оподаткування», диплом  М19 №001985.

Наукові інтереси

Сучасні міграційні процеси у суспільстві; Соціально-економічні тенденції розвитку суспільства; Макроекономічні процеси розвитку держави; Формування середовища економіки знань

Дисципліни, що викладає

Макроекономіка

Соціальний розвиток

Європейська інтеграція

Міжнародна економічна діяльність України

Науково-дослідна робота

А. Участь у виконанні держбюджетної та госпдоговірної науково-дослідної тематики:

Держбюджетна науково-дослідна тематика

Участь у виконанні держбюджетної теми «Управління розвитком інноваційних систем в умовах глобалізації та інформаційного прогресу» (01.01.2019 р. - 31.12.2021 р.).

Виконання дослідницьких робіт на замовлення підприємств та організацій

Статті за останні три роки

СТАТТІ

1. Яковенко Ю. В. Шляхи оптимізації ведення бухгалтерського обліку та аналізу руху основних засобів на ПАТ «Криворіжхліб» / М. Т. Шендригоренко, Ю. В. Яковенко // Глобальні та національні проблеми економіки: електронне наукове фахове видання Миколаївського національного університету імені  В.О. Сухомлинського - 2017. – Випуск 20. – Миколаїв : МНУ ім. В. Сухомлинського, 2017. – с. 1048 – 1051.

2. Яковенко Ю. В. Основні засоби: проблемні аспекти визначення та організації документообігу на підприємствах / М. Т. Шендригоренко, Ю. В. Яковенко // Вісник Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського» Серія «Економічні науки» - 2017. – №2 (67). – Кривий Ріг : ДонНУЕТ ім. М. Туган-Барановського, 2017. – с. 93 – 100.

3. Яковенко Ю. В. Розрахунки зі стипендіатами: проблемні аспекти нарахування та обліку / М. Т. Шендригоренко, Ю. В. Яковенко, Кєтінг О. Ф.-З. / Науково-виробничий журнал (ISSN 2522-4751) «Бізнес-Навігатор». – 2018. – №1-2 (44). – Херсон. – 2018. – с. 193-197.

4. Яковенко Ю. В. Кліматична міграція: сутність та особливості / Ю.В. Яковенко // Торгівля і ринок України : тематичний зб. наук. праць. – 2018. - №2. (44). – Кривий Ріг : ДонНУЕТ ім. М. Туган-Барановського – с. 42 – 48.